Luxusní osvěžovač vzduchu určený především do automobilu. Parfém je vyrobený z přírodních ingrediencí a provoní interiér po dobu 5 až 6 měsíců.
Parfém byl navržen francouzskými parfumeristy jako jemná unisex vůně. Svěží citrusy a zelené tóny doplňuje křehká fialka, jasmín a bylinná síla pelyňku, která přidává do kompozice nahořklý tón. To vše se mísí na bázi pačuli, pižma a dřevitých vůní.
Obsah: 8ml
Odšroubujte uzávěr náplně a umístěte ji do difuzoru. Zkontrolujte, zda jsou všechny části pevně spojeny. Umístěte osvěžovač vertikálně na ventilační mřížku. Intenzitu vůně regulujte pomocí posuvníků po stranách osvěžovače.
Parfém osvěžovače je ve skleněné lahvičce, zabalen v luxusní, černé, dárkové krabičce.
Upozornění: Vždy používejte osvěžovač ve svislé pozici. V případě vylití okamžitě očistěte. Potřísnění parfémem může poškodit povrch.